İade ve Değişim


Ürün Değişim/İadeSüresi

Online olarak satın alınan ürünler için:
Değişim Hakkı: Teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde değişim hakkınız bulunmaktadır.
İade Hakkı: Teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır.

Mağazadan satın alınan ürünler için:
Değişim Hakkı: Satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde değişim hakkınız bulunmaktadır.
İade Hakkı: Satın aldığınız tarihten itibaren sadece 4 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır.

 

Ürün Değişim İşlemleri

Online olarak satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Tes Plaza Atalay Cd. No:1 Yenisahra / Ataşehir / İstanbul

Tel: 0 216 317 20 01

 
Ürün İade İşlemleri

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 15 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.)

Gönderimlerinizi, MNG KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir.

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün İadesini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Tes Plaza Atalay Cd. No:1 Yenisahra / Ataşehir / İstanbul

Tel: 0 216 317 20 01

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR